Incl. btw
Verlanglijst
‌
0
Winkelwagen

Filters

Sorteren

Filters

tot

Bekijk meer

Stanley FATMAX isolatiemes

8 resultaten

Bekijk het Stanley FATMAX isolatiemes voor het snijden van isolatiemateriaal.

Stanley 350mm Isolatiemes - FATMAX® - FMHT0-10327
Stanley 350mm Isolatiemes - FATMAX® - FMHT0-10327
18,98

excl. btw

Dinsdag bezorgd
Stanley Veiligheidsbril volledig - CLEAR - SY240-1D
Stanley Veiligheidsbril volledig - CLEAR - SY240-1D
8,99

excl. btw

Dinsdag bezorgd
illbruck Purschuimpistool Standaard - AA232 - AA232501340
illbruck Purschuimpistool Standaard - AA232 - AA232501340
14,99

excl. btw

Dinsdag bezorgd
illbruck Pistoolreiniger - AA290 - AA290334110
illbruck Pistoolreiniger - AA290 - AA290334110
6,99

excl. btw

Dinsdag bezorgd
illbruck 750ml Isolatielijm - PU010 - PU010329129
illbruck 750ml Isolatielijm - PU010 - PU010329129
12,21

excl. btw

Dinsdag bezorgd
Stokvis 50mm x 50m PREMIUM Afplaktape geel
Stokvis 50mm x 50m PREMIUM Afplaktape geel
20,99

excl. btw

Dinsdag bezorgd
Stanley FatMax Isolatiemes 350 mm + opbergzakje
Stanley FatMax Isolatiemes 350 mm + opbergzakje
31,70

excl. btw

Leverbaar

Isolatiemateriaal nauwkeurig op maat snijden

Meet de ruimte en teken de snijlijn af voordat je isolatiemateriaal gaat snijden. Ondersteun het materiaal op een stabiele ondergrond en houd je handen buiten de snijrichting. Controleer of het mes geschikt is voor het gekozen isolatiemateriaal. Een passend gesneden plaat sluit beter aan rond randen en obstakels en beperkt onnodige correcties tijdens het plaatsen.

Uitvoeringen vergelijken

Stanley 350mm Isolatiemes - FATMAX® - FMHT0-10327 en Stanley FatMax Isolatiemes 350 mm + opbergzakje.

Productkeuze en uitvoering

Controleer de geschiktheid voor het isolatiemateriaal en de gewenste snede. Bekijk lengte en leveringsomvang bij de uitvoering.

Meer voor jouw werkzaamheden

Bekijk alle oplossingen voor afdichten en isoleren

Bekijk alle bouwoplossingen

Aanvullende artikelen voor deze klus

Combineer het isolatiemes met benodigdheden voor isolatie aanbrengen. De isolatielijm, het purschuimpistool en de reiniger zijn aanvullende producten voor die klus, geen onderdelen van het mes.

Stokvis 50mm x 50m PREMIUM Afplaktape geel, illbruck 750ml Isolatielijm - PU010 - PU010329129 en illbruck Purschuimpistool Standaard - AA232 - AA232501340.

illbruck Pistoolreiniger - AA290 - AA290334110, 4tecx maat 9 Handschoen snijbestendig nitril foam - 4054800235 en Stanley Veiligheidsbril volledig - CLEAR - SY240-1D.

Voorbereiding voor jouw klus

Meet de vakken afzonderlijk, ook wanneer ze op het oog dezelfde maat hebben. Noteer leidingen, hoeken en uitsparingen. De snijmaat en eventuele overmaat hangen af van het isolatiesysteem. Leg het materiaal vlak neer op een ondergrond die beschadigd mag worden en houd ruimte vrij voor de hele snijbeweging.

Stap voor stap werken met Stanley FATMAX isolatiemes

1. Teken de snijlijn af met een rechte lat of winkelhaak. Markeer welke zijde behouden blijft, zodat je bij een schuin passtuk niet vanaf de verkeerde kant snijdt.

2. Kies de vertanding die bij het materiaal past. Houd de isolatie ondersteund zonder haar onnodig samen te drukken. Bij samendrukken tijdens het meten kan de uiteindelijke maat afwijken.

3. Snijd rustig langs de lijn en houd je vrije hand uit de snijrichting. Gebruik voldoende lange bewegingen. Forceren met alleen de punt maakt het lastiger om een rechte snede te houden.

4. Pas het stuk voordat je het vastzet. Controleer de aansluiting bij randen en doorvoeren. Werk naden en de verdere bevestiging af zoals het isolatiesysteem voorschrijft.

Passtukken maken tussen regels en rond doorvoeren

Het FATMAX mes heeft een fijne vertanding voor isolatieblokken en een grove vertanding voor isolatiewol. Gebruik het om een afgepast stuk te maken voordat je de isolatie definitief bevestigt. Werk bij een doorvoer vanuit een afgetekende maat en controleer het passtuk in de opening. Een zorgvuldig gesneden aansluiting beperkt herstelwerk met losse stroken of extra vulling.

Veelgemaakte fouten

Zaag niet over een ondergrond met verborgen kabels of leidingen. Voorkom dat zachte isolatie wordt vervormd om een verkeerde snijmaat passend te maken. Bij hard plaatmateriaal met een bekleding moet ook de voorgeschreven bewerking van die bekleding worden meegenomen.

Veelgestelde vragen

Welke kant van het mes gebruik ik?

Het FATMAX isolatiemes heeft twee vertandingen. De fijne vertanding is voor isolatieblokken bedoeld, de grove voor isolatiewol. Controleer ook de snijaanwijzingen van de isolatiefabrikant.

Kan ik hiermee iedere isolatieplaat bewerken?

Niet ieder plaatmateriaal of iedere bekleding vraagt dezelfde snijmethode. Controleer de verwerkingswijze van de plaat. Kies ander gereedschap wanneer een zaagsnede of specifieke bewerking wordt voorgeschreven.

Wat leg ik naast het mes klaar?

Een meetmiddel, rechte geleiding, geschikte ondersteuning en de bevestigings- of afdichtingsmaterialen voor de volgende stap. Zo kun je passen voordat je gaat lijmen of monteren.

Productinformatie van de fabrikant

Bekijk de productinformatie en verwerkingsaanwijzingen

Verder met de volgende werkstap

illbruck PU010 isolatielijm

Stanley FATMAX isolatiemes | Mastertools